Zabıta Müdürü Özkan Ünal İşportacılara savaş açtı!

Akçakoca Zabıta Müdürü Özkan Ünal, sokak aralarında işportacıların sattığı Çin işi ucuz mallara savaş açtı.

Zabıta Müdürü Özkan Ünal İşportacılara savaş açtı!
27.06.2013 - 13:02
4848

Akçakoca Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler sokak aralarlarında usule aykırı satış yapan işportacı diye tabir edilen seyyar satıcılara nefes aldırmıyor.

 

 

Nerede ve nasıl imal edildiği bilinmeyen mallar Akçakoca’ya giremez!

 

İşportacı operasyonlarıyla ilgili açıklama yapan Akçakoca Belediyesi Zabıta Müdürü Özkan Ünal, izni ve belgesi olmayanlara yönelik ekiplerin aralıksız çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, "Kesinlikle Akçakoca esnafımızı korumak anlamında izni olmayan ve belgeleri olmayan seyyar satıcılarına yönelik çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Kesinlikle tavizimiz olmaz ekiplerimiz seyyar satıcılarını takip ederek gerekli cezaya çarptırılır. Hiç kimse Çin işi insan sağlığına aykırı oyuncaklarla çocuklarımızın sağlığıyla oynayamaz, buna müsaade etmem" diye konuştu.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Sezgin Ataç
  Sezgin Ataç
  3.04.2021 18:41

  Ne o kardeşim, bulunmaz hint kumaşı gibi zabıta müdürü Özcan'ı çok matrak bir adammış gibi bize kakalamaya kalkıyorsunuz. tereciye tere satmayın, yemezler!

 • hüseyin
  hüseyin
  3.04.2021 18:41

  maçası yiyorsa sabahın köründe ekmek satan, simit satan, patates soğan satanları da engellesin de onu sırtımızda taşıyalım

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Apoletler müdürme iyi yakışıyo vallahi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız