Osman Çakır atama ile gelen Akçakoca Kızılay yönetimini ziyaret etti

AK Parti Düzce Milletvekili Osman Çakır, Kızılay Genel Merkezi tarafından atanan Akçakoca Kızılay şubesini ziyaret etti.

Osman Çakır atama ile gelen Akçakoca Kızılay yönetimini ziyaret etti
21.06.2013 - 20:42
3850

 Fikret Albayrak’ın istifası ile boşalan ve Hasan Güçlü’nün gececi yönetim oluşturması ile bir süre göreve devam Akçakoca Kızılay’da Necdet Kalender başkanlığında Kızılay Genel merkezi tarafından atanan yeni yönetim kurulu göreve başladı.

 

Atama ile gelen yeni yönetim kuruluna ilk ziyareti atanmalarında büyük oranda vesile olan  AK Parti Düzce Milletvekili Osman Çakır tarafından gerçekleştirldi.Çakır’ın yeni yönetime hayırlı olsun dileğinde bulunduğu öğrenildi.

 

Bilindiği gibi geçtiğimiz Şubat ayında yapılan Akçakoca Kızılay Kongresi’nde usule uygun hareket edilmediği gerekçesi ile Kızılay Genel merkezi tarafından görevden alınan Kızılay Akçakoca Şubesine  Necdet Kalender başkanlığa Bekir Öztaş,Hasan Topuz,Tefik Yapıcı ve Sefer Öztürk ise yönetim kuruluna atanmıştı.

 

Yeni yönetim kurulunun Akçakoca Kızılay süreci ile ilgili yeni bir yol haritası belirlemek ve yeni kongre süreciyle ilgili neler yapacaklarını kamuoyu ile paylaşmaları bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • ibrahim erdoğan
  ibrahim erdoğan
  3.04.2021 18:41

  Vekilin işlagı yerindedir böyle yağlı böreklere çöreklenmeyi cok sever. yahudi siyaseti reklamın peşinde yoksa vatan millet sakaryayla işi olmaz.yapılan yanlış. kızılaygibi bir kuruma hep yandaş olmaz

 • ibrahim erdoğan
  ibrahim erdoğan
  3.04.2021 18:41

  bütün yönetimi tebrik eder başarılar dilerim

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  ıllakı yayınlamanız ıcın olumlu elestırı yapmak pohpohlamakmı gerekıyor. yandas medya ozellıgı bu olsa gerek

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  bunlardan bı tanesı akp zıhnıyetınde degıldır dıyebılecek bır kısı varmı acaba.. ha ılk ıcraatlarıda taşarondan işe giripte ekmek parası kazanamaya calısanları ısten atmak oldu.. sızın vıcdanınıza ne dıyım ben.. ha bu ıse gıren garıbanların tasaronunun Komit olmasımı battı acaba.. kızılayda sıyaset ve peşkeşşşşş dönemi başlamıştır hayırlı ugurlu olsun...

 • gurol
  gurol
  3.04.2021 18:41

  nihayet akçakocada bir kızılay şubesinin varlığını öğrenmiş oldu bay milletvekili.artık emelinede kavuştu zira çok emeği vardı. üç kuruşa muhtaç dönemlerden bugünlere getirdi ya. siyasetten de arındırılmış oldu kızılay.hiçbiri Ak Partilide değil. alkışş.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız