Borsa Meclis Başkanı Rahmi Solak, Rıfat Hisarcıklıoğlu ile görüştü

Düzce Ticaret Borsası Meclis Başkanı Rahmi Solak ve beraberindeki heyet TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya geldi

Borsa Meclis Başkanı Rahmi Solak, Rıfat  Hisarcıklıoğlu ile görüştü
17.06.2013 - 13:13
6192

Düzce Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya geldi.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı 365 oda borsa seçimleri devam ederken TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu seçimlerini tamamlayan oda ve borsa yönetim kurulu üyelerini makamında kabul ediyor.

 

 TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile yapılan ziyaret sonrası bir açıklama yapan Düzce Ticaret Borsası Meclis Başkanı Rahmi Solak,  şunları söyledi:

Tüm meclisimizle beraber TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu ile yeni seçilen arkadaşlarımızı tanıştırdık. Bugünde buraya gelmemizin asıl sebebi bir tanışma, hayırlı olsun ziyaretiydi. Son kongre döneminde  iki liste kıyasıya demokratik bir rekabetin içinde olduk.Her iki taraf  bayağı bir yoğun çalıştık. Müşterilerimizi, bütün üyelerimizi çok yoğun ziyaret ettik bu süreçte. Sonuç olarak borsacılar bizi tercih etti ve kazandık “ dedi.

Düzce Ticaret Borsası Meclis Başkanı Rahmi Solak açıklamasını şöyle tamamladı

 

“Ben yeni dönemde meclis başkanı olarak devam ediyorum. Ankara’ya Borsa Başkanımız Nurettin Karslıoğlu ve bütün arkadaşlarımızla geldik, ziyaretimizi yaptık. Çok iyi oldu. Başkanımızı çok seviyoruz memnunuz zaten. Kendisinden, güler yüzünden her şeyinden. Tanımayan arkadaşları da tanıştırdık bir sorunumuz yok her şey güzel “ dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız