BELEDİYE BASININDAN OXİJEN’E ZİYARET

BELEDİYE BASININDAN OXİJEN’E ZİYARET
17.09.2020 - 18:35
1103

 Düzce belediyesinde göreve başlayan Basın Müşaviri Elife Özerçetin basın ziyaretleri kapsamı içinde Oxijen Medya Ailesini ziyaret etti. Özerçetin Oxijen Medya Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş ile makamında görüştü. Görüşmede Oxijen Medya Görsel Yönetmeni Nevzat Cingirt de hazır bulundu.

 Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Basın Müşaviri Elife Özerçetin yerel yönetim hizmetleri ile basın ilişkileri üzerine görüşlerini açıkladı. Özerçetin belediye yönetimlerinde yerel basının önemine değinerek ‘ Basın, toplumun sesidir. Bir şehirde yaşayan insanlar isteklerini, önerilerini, şikayetlerini yerel basın aracılığı ile dile getirmektedir. Belediye gibi yerel idareler de toplum iletişiminde yerel basını aracı olarak değerlendirmektedir. Karşılıklı iletişimler o şehrin gelişimine olumlu katkılar sunmaktadır’ dedi. Oxijen Medya Ailesi Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş de yeni Basın Müşaviri Elife Özerçetin’e görevinde başarılar diledi ve ‘ Basın olarak her zaman amacı halka hizmet olan belediye ve yerel idarelere destek oluyoruz’ dedi.    

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız