Bizim Turgut, ilk 10’da

 Bizim Turgut, ilk 10’da
18.08.2020 - 09:47
945

 Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na büyük moral. ORC Firmasının yaptığı ankette en başarılı ilçe belediye başkanları arasında ilk 10’da yer aldı.

ORC Araştırma Eğitim ve Danışmanlık tarafından 01-15 Ağustos 2020 tarihleri arasında 30 Büyükşehirde en başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları araştırması yapıldı. Yerel Yönetimler Performans Araştırması kapsamında yüz yüze ve bilgisayar destekli telefon görüşmesi ile gerçekleşen, anketin bölge bölge sonuçları yayınladı.

BABAOĞLU 1’NCİ, ALEMDAR 2’NCİ

Buna göre Marmara Bölgesinde En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları sıralamasında Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, yüzde 57,5 ile 6.sırada yer aldı.

Yapılan araştırmada Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’da yüzde 56,0 oranlar kendisine 10’ncu sırada yer buldu.

Başkan Babaoğlu, aynı şirket tarafından Mayıs ayında 30 Büyükşehir’de, 519 ilçe belediye başkanını kapsayan en başarılı ilçe belediye başkanları sıralamasında 18’nci olmuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız