AKÇAKOCA’DA GENİŞ ÇAPLI DENETİM BAŞLADI

 AKÇAKOCA’DA GENİŞ ÇAPLI DENETİM BAŞLADI
6.08.2020 - 10:47
1529

İçişleri Bakanlığı kararı ile Türkiye’nin 81 il’inde sabah saatlerinden itibaren başlayan Koronavirüs denetimi Akçakoca ilçesinde  de geniş çaplı olarak başladı.

Sabah saatlerinden itibaren, Akçakoca Kaymakamlığı  koordinasyonu içinde, Belediye, Üniversite, Sağlık Müdürlüğü, Tarım Müdürlüğü, Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, UMKE ve STK işbirliği ile koronavirüse karşı önlem alınması ve kontrol edilmesine yönelik büyük denetim başlatıldı.

İlçe sağlık müdürü Numan Çabuk'un başkanlığında başlatınaln denetimlerin bütün köylerde devam edeceği bilgisi paylaşıldı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • VATANDAŞ
    VATANDAŞ
    3.04.2021 18:41

    Geçen Salı pazarında alışveriş yaparken Zabıtadan anons sesi duyuldu.Satıcı esnafın ve vatandaşların maske takması uyulmadığı takdirde cezai işlemin uygulanacağı şaklinde.Aslında hergün Belediye tarafından anons yapılmakta Düzce Valiliiği kararı maske takın diye.Şimdi olaya gelelim.Görülen o ki pazar esnafının büyük kısmı ve vatandaşlardan Salı pazarında bu yasaklara uyan olmadığıdır.Bunun üzerine Zabıta aranmış Müdürle görüşmek istenmiştir.Telefona çıkan bayan memur Müdürün olmadığı konuyu kendisine aktarması istemi üzerine durum anlatılmış kendilerinin yani Zabıta olarak yaptırımlarının olmadığı şeklinde ifade etmişlerdir.Bunun üzerine Kaymakamlık aranmış durum anlatılmış sekreter Kaymakama bildireceklerini ifade etmişlerdir.Dahasında Emniyet aranmış hemen ekip göndereceklerini ifade etmişlerdir.Şimdi sormak lazım akşama kadar bu kadar anonslar boşuna ses kirliliği mi.Neden böyle bir zamanda sıkı denetim yok.Caddeler maskesiz insanlar la dolu .Sıkı denetim ve yaptırımlar olmazsa yapılan bu anonsları kimse ciddiye almaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız