Akçakoca Festival Programı Belli Oldu

Akçakoca 16. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali programı tamamlanarak sanatçılarda belirlendi.

Akçakoca Festival Programı Belli Oldu
16.05.2013 - 17:46
16166

 16.Uluslar arası Kültür ve Sanat Festivali, 20-23 Haziran 2013 tarihleri arasında yapılacak. Festivalin ilk gününde, festival yürüyüşü ile başlayacak. Cumhuriyet Meydanında açılış ve ardından akşam saatlerinde Sanatçı Resul Dindar ve Gülşen sahne alacak.

 

2. gün ise Sergi açılışları, Fotoğraf yarışmaları ödül töreni ve ardından sahnede Gurup Mahsis ve Murat Dalkılıç konserinin ardından havai fişek gösterileri yapılacak.

 

Festivalin 3. günü Doğa yürüyüşü ve doğasal yemek ürünleri ikramı, folkrol gösterileri, resim çalıştayı plaket töreni ve ardından Edip Akbayram konserinin sonrası son olarak Haluk Levent konseri yapılacak ve havai fişek gösterileriyle tamamlanacak.

 

Festivalin son günü ise, Ahmet Şerif İzgören ve sunumu yapılacak ve çocuk oyunları şöleni plaket töreni ve akşam saatlerinde tasavvuf müziği gösterileri yapılacak.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız