SOKAĞA ÇIKAMAYAN ÇOCUKLARA PAMUK ŞEKERİ

SOKAĞA ÇIKAMAYAN ÇOCUKLARA PAMUK ŞEKERİ
12.06.2020 - 06:13
622

 Düzce Belediyesi, belediye meydanında etkinlik düzenleyerek  pamuk şekeri dağıttı.

 Düzce Belediyesi, Korona virüs ile mücadele sürecinde 2 ay boyunca evlerinden çıkamayan çocuklara,  sokağa çıkma serbestliğinin getirilmesiyle  belediye meydanında etkinlik düzenleyerek  pamuk şekeri dağıttı.

Korona virüsle mücadele sürecinde 2 aydır sokağa çıkma kısıtlaması bulunan çocuklar için önceki gün yayınlanan genelgeyle birlikte bu kısıtlama kaldırıldı. Çocuklar, sokağa çıkma serbestliğinin gelmesiyle Düzce Belediyesinin, belediye meydanında gerçekleştirdiği etkinliğe katılarak biraz olsun nefes alma şansı buldu.

Düzce Belediyesi’nin belediye meydanında gerçekleştirdiği etkinlikte sosyal mesafe gözetilerek çocuklar aileleriyle birlikte kaliteli zaman geçirdi. Yapılan pamuk şekerleri çocuklara ikram edildi.  2 ay aradan sonra etkinliğe katılan çocukların gözlerindeki mutluluk ise görülmeye değerdi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Kısıtlamadan dolayı çocuklarımızın çok sıkıldıklarını biliyoruz, bizlerde çocuklarımızı biraz olsun mutlu edip eğlenmeleri için etkinlik düzenledik, biraz daha sabredelim güzel günler gelecek” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız