Esnaf Can Derdinde Esnaf Odası Aidat Peşinde

Esnaf Can Derdinde Esnaf Odası Aidat Peşinde
13.05.2020 - 16:03
2425

 Koronavirüs ile mücadelede topyekün seferberlik ilan edilmişken Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar  Odası aidat peşine düştü.

Bankaların kredi taksitlerini ertelediği, devletin SGK ve vergi taksitlerini uzattığı, belediyelerin su borçlarını 3 ay ötelediği bir dönemde,  Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar  Odası aidat peşine düştü.

Koronavirüsle mücadele kapsamında Lokanta, Kıraathane, Cafe ve restoranlar ile  düğün salonları gibi bir çok işyerinin aylardır kapalı olduğu, bir kısım esnafın ise  yeni yeni işyerlerini  açtığı bir dönemde, Nedim İşgören’in başkanlığını yaptığı odanın davranış şaşkınlık yarattı.

Oda yönetimi tarafından esnaflara gönderilen “ 2020 yılı aidatının birinci taksit ödemesini en kısa zamanda ödemeniz gerekmektedir. Ödemediğiniz taktirde gecikme zammı uygulanacaktır . “ ifadelerinin yer aldığı SMS mesajı yollandı.

Kimi esnaflar gönderilen mesaja tepki gösterdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • bir esnaf
  bir esnaf
  3.04.2021 18:41

  nedim işgörenden beklenen hareket esnaf için değil kendi için çalışan bir başkan bravo diyorum

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  ee kendisi 1 gün kapalıkaldıya acısını cıkartacak ihtiyacı var biz berberler 55 gün kapalı kaldık 1 gün yanımızda durmadı 1 alaplıkadar olmadı esnafın derdınisormuş aramış ihtiyac pakedi gödermş ee bizimkide para istiyor tok acın halınden anlamaz

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  AKÇAKOCA TİCARET VE SANAYİ ODASI 2020 aidatının haziran ayında ödenmesi gereken ilk taksitini ekim ayına erteledi maske siperlik erzak dağıttı kredi imkanı sağladı.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız