Bölge Müdürü Bal Ormanlarını Gezdi

Bölge Müdürü Bal Ormanlarını Gezdi
29.04.2020 - 16:43
2443

 Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı, çalışmalar hakkında bilgi almak ve yerinde görmek üzere Akçakoca Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti.

Akçakoca Orman İşletme Müdürü Zafer Ekinci’den Akçakoca’da ki ormancılık faaliyetleri hakkında bilgi alan Şaban Bıyıklı, Akçakoca Orman İşletme Müdürlüğü 2020 yılı yatırım programında bulunan Akkaya Köyü Bal Ormanı ve Kurugöl Köyü Bal Ormanı projeleri kapsamında ihalesi yapılan Bal Ormanı Tesisinde incelemelerde bulundu.

Proje kapsamında yapılacak işlerle ilgili Akçakoca Orman İşletme Müdürü Zafer Ekinci’den bilgi alan Şaban Bıyıklı Bal Ormanına tesis edilecek arılık sehpası, çeşme, masa, kamelya gibi malzemelerin yapıldığı imalathaneyi de ziyaret etti.

Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı yapılan hizmetler ve çalışmalardan duyduğu memnuniyetini belirterek kazasız ve başarılı bir yıl geçirilmesi temennisi ile ziyaretini tamamladı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız