Nerede o eski pazar alışverişleri

Nerede o eski pazar alışverişleri
21.04.2020 - 15:03
2985

 Vatandaşın neşesi çok yerinde olmasa da Akçakoca Salı pazarında alışveriş sürüyor. Ramazan ayına sayılı günler kala mutfak ihtiyacını karşılamaya  gelen vatandaşların sosyal mesafeye dikkat etmeye çalıştıkları  gözlerde kaçmıyor.

Bir yandan koronavirüs salgınına yönelik önlemler devam ederken vatandaşın günlük ve haftalık ihtiyaçlarını karşıladığı marketler ve  pazarlar  hala rağbet görüyor.

Akçakoca Belediye zabıtası, pazar içerisinde esnafa maskesiz, eldivensiz bulunmamaları için sık sık anons yaptı. Pazar yerinde vatandaşlara sosyal mesafeye dikkat etmeleri çağrısı bulundu.

Salı günleri kurulan Akçakoca Belediyesi Hüseyin Yanmaz kapalı pazaryerinde vatandaşlar arasındaki o bildik indirim pazarlıkları yapılmadığı gözlemlenirken, corona virüs tedirginliği yaşayan vatandaşın bir an önce alışverişini yapıp evine dönme çabası içinde olduğu görüldü.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • ads
  ads
  3.04.2021 18:41

  kafa mı buluyosunuz? daha ne olsun tıklım tıklım yine de millet dipdibe yanlış

 • İlker
  İlker
  3.04.2021 18:41

  Ürünlerin üstü şeffaf muşamba ile kapatılmalı. Havadaki mikroplar üzerlerine sinmez. Seçmece zaten yasak

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız