OXİJEN MEDYA’DAN EVDE KAL ÇAĞRISI

OXİJEN MEDYA’DAN EVDE KAL ÇAĞRISI
17.04.2020 - 20:23
2293

  Oxijen Medya tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de hızla yayılmaya devam eden Yeni Tip Korona Virüs ( COVİD-19) ile mücadele kapsamında farkındalık yaratabilmek adına Düzce şehir merkezinde bulunan aydınlatma direklerine “Evde Kal” afişleri astı.

 Çin’in Wuhan Kentinde ortaya çıkan ve tüm Dünya’yı etkisi altına alan Yeni Tip Korona Virüs ( COVİD-19) Türkiye’de de hızla yayılmayı sürdürüyor.  Türkiye genelinde Virüsün en hızlı yayılabildiği kalabalık ortamları ve şehir hareketliliğini en aza indirmek adına önlemler almaya devam eden Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı bu önlemler kapsamında vatandaşlara “Evde Kal” çağrısı yapıyor.  Düzce Oxijen Medya da Korona Virüs ile mücadele kapsamında  farkındalık oluşturdu. Virüsün Türkiye’de ilk göründüğü günden itibaren Şehir Merkezinde bulunan reklam Bilboardlarında sağlık görevlileri ve güvenlik güçlerini unutmayarak “Minnettarız, teşekkürler” yazıları ile büyük takdir toplayan Oxijen Medya bu kez şehrin dört bir yanındaki aydınlatma direklerine “Evde Kal” afişleri astı.

Yapılan farkındalık kampanyası Düzceli vatandaşlar tarafından takdir ile karşılanırken Oxijen Medya Sahibi İslam Keleş evde kal çağrısını hatırlatmak istediklerini söyleyerek; “Havaların ısınmasıyla birlikte insanların biraz daha fazla dışarıya çıktığını gözlemliyoruz. Tabi kurallara uyan bir çok vatandaşımız da var. Biz de bu kuralları Düzce sokaklarında hatırlatmak adına böyle bir uygulama yapmak istedik” dedi.