KAPATILAN PAZARYERLERİ ARASINA PERŞEMBE PAZARI DA EKLENDİ

KAPATILAN PAZARYERLERİ ARASINA PERŞEMBE PAZARI DA EKLENDİ
11.04.2020 - 09:49
541

 Aziziye Mahallesi’nde bulunan Kapalı Pazaryerinde ve çevresinde sürdürülmekte olan Pazar faaliyetleri 11 NİSAN Cumartesi gününden itibaren geçici bir süreliğine durduruldu.

 Düzce İl Olağanüstü Umumi Hıfzıssıhha Meclisi Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı Başkanlığında toplandı ve yeni kararlar alındı. Bu kararlardan birtaneside Aziziye Mahallesinde her haftanın Pazartesi ve Perşembe günleri kurulan Pazaryerinin geçici süreliğine kapatılması oldu. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Pazar Korona Virüsü tedbirleri kapsamında kapatıldı. Salgın ile mücadelede başarılı bir grafik çizen Düzce’de tedbirler en üst seviyeye çıkarılıyor.

Toplu yaşam alanlarının en kalabalık olduğu yerlerde bir tanesi olan Aziziye Pazaryeri vatandaşların sağlığı göz önünde bulundurularak geçici süreliğine kapatıldı. Böylelikle  Cumayeri, Kaynaşlı , Gölyaka , Yığılca ve Akçakoca ile beraber Aziziye Mahallesi’nde açılan pazarda kapatılmış oldu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız