AKÇAKOCALILARDAN GÖNÜLLÜ KARANTİNA TALEBİ

AKÇAKOCALILARDAN GÖNÜLLÜ KARANTİNA TALEBİ
9.04.2020 - 21:39
3756

 Düzce’de çalışan Akçakocalı gençte koronavirüs vakasına rastlanması, her şey iyi gidiyor derken, Akçakocalıların huzurunu kaçırdı.

Sosyal medyadan çağrı yapan bir grup Akçakocalı esnaf, Düzce valisi Zülfik Dağlı’dan, Akçakoca giriş çıkışlarının kapatılmasını, vatandaşların da mecbur kalmadıkça evine kapanmasını istedi.

İŞTE O ÇAĞRI…

Değerli büyüklerimiz,

 Akçakocalı hemşerilerimiz,

 Akçakoca’da ilk vakamız görülmüştür. Bu da Düzce’ye çalışmaya gidip gelen arkadaşımızdır.

Bunun gibi birçok arkadaşımız Düzce, Ereğli, Kocaali’ye işe gitmektedir.

Oralardan buraya gelen toptancılarımız vardır.

Bu dönemde vaka sayılarının artmaması için Akçakocamızın karantina altına alınması gerektiğini düşünüyor ve desteklerinizi bekliyoruz.

Akçakoca halkı olarak Sayın Valimiz ve kurum müdürlerimizden vaka sayıları artmadan gerekli önlemlerin alındığını biliyoruz, ama bu dönemde Akçakoca’ya giriş çıkışların vaka sayısının artmasını önlemek için kapatılmasını karantinaya alınmasını talep ediyoruz.

Takdir halkın değil sizindir. Biz Akçakoca halkı, esnaflar olarak gerekli tedbirlerimizi almışken dışarıdan gelecek salgın vakalarına karşı siz büyüklerimizden vaka sayıları artmadan insiyatif kullanarak Akçakoca’yı karantinaya almanızı rica ediyoruz.

 İlçeler arasından çalışmak için gidip gelen arkadaşlarımız taşıyıcı olabilir ve vaka sayıları giderek artabilir.

Vaka sayılarının artmasını önlemek için desteklerinizi bekliyoruz.

Takdir sizindir...LÜTFEN!!!

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Akcakoca
  Akcakoca
  3.04.2021 18:41

  Yokya bir siz değerlisiniz yani,diğer ilçelerde yaşayanlar hayvan yaaa,bi araştırın bakalım karantina hangi bölgeye uygulanır,o öyle bir grup esnafin istemesiyle olacak bisey değil,herkes bireysel korunmasını yapacak,devletin onerilerine harfiyen uyacak,işi gücü olmayıp sokağa dolasanlari önleyin,önleyebiliyorsanız!boş konuşan çok,haberci olarakda sizde bu insanlara prim veriyorsunuz yazikkk.Az bilgisi olup çok konuşan, parası olmayıp çok harcayana benzer.

 • Ümit
  Ümit
  3.04.2021 18:41

  Halk olarak işi olmayan çıkmasın. Merkezde bir sürü işi olmayıp sokaklarda gezen Akçakocalı maalesef.

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  Bu millet akıllanmaz, insan olana anons en fazla üç kez yapılır. Her gün anons ediliyor ama ne yazık ki içimizde insan olmayanlar var o halde müstahak

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız