Sağlık Ocaklarında Esnek Çalışma Modeline Geçildi...

Sağlık Ocaklarında Esnek Çalışma Modeline Geçildi...
25.03.2020 - 11:47
1526

 Akçakoca İlçe Sağlık Müdürü Numan Çabuk yaptığı yazılı açıklamada, koronavirüsle mücadele kapsamında esnek çalışma modeline geçildiği duyurdu.

Numan çabuk şu açıklamayı yaptı…

Cumhurbaşkanlığı’nın 2020/4 sayılı Covit-19 kapsamında Kamu çalışanlarına yönelik ilave tedbirler konulu genelgeye ve Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün 23/03/2020 tarih ve 1322 sayılı yazıları ile salgınla mücadeleyi ve salgının etkilerinin azaltılmasına yönelik faaliyetleri zafiyete uğratmayacak ve sağlık hizmetini aksatmayacak şekilde, ihtiyacı karşılayacak sayıda personel bulundurulması şartıyla sağlık hizmetinin kesintisiz ve acil bir hizmet olması ve bu hizmetin bahse konu salgınla mücadeledeki önemi göz önünde bulundurularak esnek çalışma yöntemi uygulanabileceği bildirilmiştir.

 İlgili genelgeye istinaden İlçe Sağlık Müdürlüğü, 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ve Ayşe Hanım Aile Sağlığı Merkezinde esnek çalışma modeline geçilmiştir. 

1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ve Ayşe Hanım Aile Sağlığı Merkezimiz her gün 2 Aile Hekimi, 2 Aile Sağlığı Elemanı ve teknik elemanlar tarafından hizmet sunumu verilecektir.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız