Hayvanseverlerden Yazgan’a Hayırlı Olsun Ziyareti!

Hayvanseverlerden Yazgan’a Hayırlı Olsun Ziyareti!
4.03.2020 - 19:52
1961

Dohaycan Derneği Yönetimi Başkan Yardımcılığı görevini devir alan Sayın Şenol Yazgan'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Dernek Başkanı Derya Çolpan, daha makama gelmeden çalışkanlığıyla halkın güvenini kazanan, Sayın Yazgan'a  zamanın kıymetli olduğunu ifade eden anlamlı bir hediye sundu.

Çolpan,  Sayın Yazgan'ın "Makamında geçireceği sürenin halkımıza ve sokak hayvanlarımıza hayırlı olması dileklerinde" bulunduktan sonra ; taleplerinin yazılı olduğu bir dosya teslim etti.

Dosya da bugüne kadar yapılmasına sıra gelmeyen talepler yer aldı.

Ayrıca Nisan ayı içinde "Akçakoca İlçesi ve Köylerine terk edilen Sokak Hayvanları, Sorunları ve Çözüm Önerileri " için MİNİ ÇALIŞTAY önerildi.

Belediye tarafından sokak hayvanlarına yardım için konulan kumbaralardan elde edilen gelir Dohaycan Derneğine bağışlandı.

Dernek Başkanı Derya Çolpan," Bu yardım sayesinde, kliniklerde tedavi edilen sokak hayvanlarının, ilaç ve mama ihtiyaçları için yapılan harcamaların bir kısmını karşılayabileceğiz. Başkanımız Sayın Okan Yanmaz'a teşekkür ederiz."dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Varsayalım İsmail
    Varsayalım İsmail
    3.04.2021 18:41

    Teletabilerini iletmiştir.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız