Emirhan "Tayyip Dede"siyle Görüştü

Emirhan
3.03.2020 - 09:17
1142

 Ankara'da lösemi tedavisi devam eden fanatik Düzcespor taraftarı Emirhan Milletvekili Ayşe Keşir aracılığı ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a mektup gönderdi. Milletvekili Ayşe Keşir'in mektubu ulaştırmasının ardından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Emirhan'ı telefon ile aradı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Minik Emirhan ve Annesi Şerife Aydoğan ile yaklaşık 9 dakikalık telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

 

 Yaklaşık 1 yıldır Ankara'da lösemi tedavisi gören Emirhan Aydoğdu'ya daha önce Düzcesporlu futbolcular Başkan Gökhan Kapoğlu ve yönetim tarafından video çekilerek Emirhan’a gönderilmişti. Daha sonra Kulüp yöneticileri Gökhan Kapoğlu ve Yönetim kurulu üyeleri tarafından Emirhan tedavi gördüğü hastanede ziyaret edilmişti.

KEŞİR HASTANEDE ZİYARET ETTİ

 Lösemi tedavisi gören Emirhan Aydoğdu’yu bugün de Düzce Milletvekili Ayşe Keşir tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Ziyaret esnasında Emirhan daha önce Tayyip Erdoğan'a yazdığı üzerinde "Tayyip dedeme" yazılı zarfı Milletvekili Ayşe Keşir'e teslim etti. Milletvekili Keşir vakit kaybetmeden mektubu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ulaştırdı. Mektubu okuyan Cumhurbaşkanı Erdoğan vakit kaybetmeden Emirhan'a telefon ile ulaştı. Tedavisindeki son durumu Emirhan ve Annesi ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan yaklaşık 9 dakikalık telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

 Telefon görüşmesinin bir bölümü şu şekilde gerçekleşti:

Recep Tayyip Erdoğan: Milletvekilimiz Ayşe hanım senin mektubunu bana verdi. Nasıl durum gelişmeler nasıl?

Emirhan: Kusura bakmayın ne diyeceğimi bilemiyorum.  Allah'a şükür diyelim başkanım.

 Recep Tayyip Erdoğan: Ben senin Tayyip Dedenim tamam mı, Şuanda tedavide ne yapıyorlar.

Emirhan: Şuanda ilaç alma tedavim bitti, izliyorlar. Belimden sıvı alarak bakacaklar. Gidişatına göre bakacaklar.

Recep Tayyip Erdoğan: Baban duaları yapıyormu

Emirhan: Babam da annemde herkes çok dua ediyor. Allah razı olsun.

 

Recep Tayyip Erdoğan: Benim 2005'te Düzce'ye geldiğimi hatırlıyorsun değilmi.

Emirhan: Ben hatırlamıyorum ama ben annemin kucağındaymışım. Siz hediyeler vermişsiniz, sizi ailecek çok seviyoruz.

Recep Tayyip Erdoğan: Kemotarepiler bitti değilmi

Emirhan: Evet Bitti

Recep Tayyip Erdoğan: İnşallah bundan sonraki süreç hızlı geçer, Rabbim şifalarını versin. Annene de söyleyelim bize düşen ne görev varsa biz de elimizden geleni yapalım.

Emirhan: Elhamdülillah çok teşekkür ediyorum, benim yanımda olduğunuz sürece korkmuyorum.

Emirhan ile konuşmasının ardından annesi Şerife Aydoğan ile de görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ailenin durumu ve tedavi süreci ile ilgili bilgiler alarak Milletvekili Ayşe Keşir ile irtibat kurarak Emirhan'ın tedavi süreci hakkında bilgi almak istediğini söyledi. Erdoğan son olarak "Allah şifalar versin herkese çok selam söyleyin Emirhan'ın da gözlerinden öpüyorum" diyerek telefon görüşmesi sona erdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız