Hızlı Trene Torpil karıştı

Hızlı Trene Torpil karıştı
27.02.2020 - 11:07
3075

 Yüksek Hızlı Trenin Düzce'ye kazandırılması için oluşturulan ve 200'ün üzerinde katılımcının olduğu "Ankara-İstanbul YHT WhatsApp" grubuna bu sabah saatlerinde gelen mesaj gruptaki katılımcıları şoke etti. Bir grup üyesi tarafından gönderilen ve "torpil" mesajı olduğu iddia edilen mesaj yanlışlıkla 200 kişinin olduğu gruba gönderildi.

 

İstanbul ile Ankara arasında yapılması planlanan Yüksek Hızlı Trenin, Ankara, Bolu, Düzce,  Sakarya, İzmit üzerinden geçmesini sağlamak için oluşturulan "Ankara-İstanbul YHT WhatspApp" grubuna Düzce ve çevre illerden yaklaşık 200 kişi eklenmişti. Bir kaç ay önce oluşturulan grubununda bu sabah saatlerinde grubu düşen bir mesaj katılımcıları şoke etti.

WhatsApp ihbar hattımıza iletilen ekran görüntüsündeki mesajda şu ifadelere yer verildi;

"Hocam, oğlanın bilgileri şöyle;  Ege Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisinden, Uzmanlığını almış durumda, TC No. .................. Robert Kolej Mezunu olması nedeni ile İngilizcesi çok iyi, Tıp ı da Hacettepe Üniversitesi, İngilizce bölümünü bitirdi ve Üniversite yi ilk 50 de girerek burs kazandı. Şimdi öncelikli tercihimiz İstanbul, robotik cerrahi olursa ülkemize ve insanlığa ayrı katkıları olacaktır. İstanbul olmaz ise, İzmir ve yakınları o da olamıyor ise büyük şehirlerden bir tanesi...  HAcettepe Tıp ı bitirince Şırnak ta 6 aylık mecburisini yaptı, sonra baş hekim olarak atanınca istifa etti Hürmetlerimle"

Mesajın kim tarafından, hangi niyetle ve kime gönderildiği ise merak konusu oldu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Meryem
    Meryem
    3.04.2021 18:41

    Yorumu neden paylaşmiyorsun isine gelmiyor dimi mahkeme ye verecegim seni röportaj olsa konusturmayacaksun demekki hantal

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız