İGM’den Akçakoca Çıkarması

İGM’den Akçakoca Çıkarması
20.02.2020 - 09:02
3218

Düzce Özel İdare Genel Sekreteri Hayri Şen, Meclis Başkanı Çiğdem Günal ile, Düzce İl Genel Meclisi, İGM Denetim Komisyonu üyeleri Akçakoca ilçesinde çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Düzce İGM Denetim komisyonu ilçelerde her yıl düzenli olarak yaptığı  denetim çalışmalarını Akçakoca ilçesiyle tamamladı. Genel Sekreter Hayri Şen ve Meclis Başkanı Çiğdem Günal ile, Denetim Komisyonu üyesi olan Mustafa Ezer, Dursun Ay, Hasan Ergin, Osman İlhan ve İsmail Arsal Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Belediye Başkanı Okan Yanmaz’a nezaket ziyaretin bulundu.

Ardından çalışmalarına devam eden denetim komisyonu üyeleri Akçakoca Özel İdare Müdürü Necip Bilen,  Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü ve Köylere Hizmet Götürme Birliği sorumlusu Necmi Acar ile görüştü.

Yaptığı nezaket ziyaretlerinin ardında Yenilköy’e giden heyet, köy yolunda çökmeye neden olan ve yerleşim yerlerini tehdit eden heyelan bölgesinde incelemede bulundu. Köy muhtarı ve vatandaşla görüşen heyet yolun yeniden yapılması ve heyelanın kaldırılması için çalışma başlatılacağını dile getirdi. Köy ziyaretine İl genel meclisi üyesi Sinan Cumur da katıldı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız