Kadınlar Matinası Dolu Dolu Geçecek

Kadınlar Matinası Dolu Dolu Geçecek
17.02.2020 - 15:54
994

 Düzce Romanlar Derneği tarafından Düzceli kadınlara özel “Kadınlar Matinası” programı düzenlenecek.  21 Şubat Cuma Günü Merve Düğün salonunda yapılacak olan eğlence programında Düzceli kadınlar doyasıya eğlenecek. Programdan elde edilen gelir ise Dernek tarafından okutulan öğrencilerin eğitiminde kullanılacak.

 Düzce Romanlar Derneği bir ilke imza atarak Düzceli kadınlara özel “Kadınlar Matinası” programı düzenlenecek. Düzce Romanlar Derneği Başkanı Sibel Gün Çabuk’un organizasyonu ile düzenlecenek olan programda kadınlar doyasıya eğlenecek. 21 Şubat Cuma günü gerçekleşecek olan program hakkında konuşan dernek Başkanı Çabuk; “Düzce’de ilk kez kadınlara özel bir matina düzenliyoruz. Bu program sadece eğlenceden ibaret değil. Bu programdan elde edilecek gelir ile derneğimiz tarafından okutulan çocuklara destek vereceğiz. Onların eğitim masraflarını karşılayacağız. Programımızda Kobra Murat sahne alarak. Ayrıca Konserler, yarışmalar çeşitli sürprizler ve sürpriz sanatçılarımız da eğlencede yer alacak” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız