Boluya giderken bin defa düşünün.. EDSler devreye giriyor...

Boluya giderken bin defa düşünün.. EDSler devreye giriyor...
2.02.2020 - 22:34
1313

 Kurulduğu günden bugüne, sürekli tartışma  konusu haline gelen Elektronik Denetleme Sistemi (EDS) Düzce'nin aedından 17 şubat Bolu'da tafaaliyete geçiyor.

Her gün binlerce sürücü tarafından kullanılan D-100 Karayolu üzerindeki denetleme sisteminin  17 Şubat 2020 tarihinde resmen faaliyete başlayacağı öğrenildi.

D-100 Karayolu olmak üzere, şehir içi ve Karacasu Yolunda bulunan Elektronik denetleme sistemi 17 Şubat 2020’de faaliyetlerine başlayacak. Denetim sistemi faaliyetine başladıktan sonra belirlenen alanlarda sınırlar dışında hareket eden sürücülere elektronik olarak ceza kesilecek

Şehir içinde faaliyet gösteren Elektronik Denetleme Sistemi ile hatalı park tespiti ve cezai işlemleri, Karacasu ve D-100 karayolunda bulunan denetleme sistemi ile ise hız sınırı ihlali tespiti ve cezai işlemleri uygulanacak.

Bildiği gibi, EDS'ler 1 aralık 2019 tarihinde Düzce'de faaliyte girmiş ve bugüne kadar binlerce Düzceliye ceza kesmişti.  

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız