ŞEN, DENEYİMLERİNİ KULLANACAK

ŞEN, DENEYİMLERİNİ KULLANACAK
31.01.2020 - 23:21
1079

 2 yılı aşkın süredir vekalet ile yürütülen Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine atanan Mehmet Hayri Şen’i Oxijen Medya olarak ziyaret ettik. Yeni Genel Sekreter Mehmet Hayri Şen Oxijen Medya’ya 2 aylık çalışma dönemini değerlendirirken, Düzcespor’dan da övgü ile bahsetti.

 

Düzce’de yaşanan sel felaketinin ardından Samsun İdare ve Denetim Müdürlüğünden Düzce İl Özel İdare Sekreterliğine atanan Mehmet Hayri Şen 2 aylık süreci değerlendirdi. Temmuz 2019 tarihinde Akçakoca ve Cumayeri ilçelerinde meydana gelen sel felaketi sonrasında onarım çalışmalarının ve yeni yatırımların sürdürüldüğünü belirten Şen, “Göreve geldiğimden bugüne kısa bir süre oldu. Fakat elimden geldiği kadarıyla arazide ekiplerle birlikte olmaya çalışıyorum. Yaşanan sel felaketinin ardından ekiplerimiz sel bölgelerinde yoğun bir çalışma içerisindeler. Bugüne kadar birçok heyelan bölgesinde çalışmalarımızı tamamladık fakat özellikle Cumayeri ve Akçakoca bölgesinde devam etmekte olan bir heyelan hareketliliği mevcut. Ekiplerimiz olabildiğince hızlı bir şekilde bu heyelanların verdiği zararları ortadan kaldırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Ben de onları sahada yalnız bırakmayarak hem araziyi hem de Düzce bölgesi coğrafyasını en hızlı bir şekilde çözmek içi gayret ediyorum. Daha önceden Samsun’da görev yaptığım için buralar bana pek yabancı gelmiyor. Çünkü Karadeniz Coğrafyası hemen hemen birbiriyle aynı sayılabilir” dedi.

DÜZCESPOR'UN MÜTHİŞ BİR SEYİRCİ POTANSİYELİ VAR

Sohbetin devamında Düzcespor’u yakından takip ettiğini ve Düzcespor’un evinde oynadığı maçlara gittiğini söyleyen yeni Genel Sekreter Şen Samsunspor’un Yönetim Kurulu’nda yer aldığını belirterek “Düzcespor’u  yakından takip ediyorum. İç saha maçlarına elimden geldiği kadar gitmeye çalışıyorum. Düzcespor’un müthiş bir seyirci potansiyeli var. Taraftar şehrinin takımını yalnız bırakmıyor. Bu noktada asıl görev Düzceli iş insanlarına düşüyor. Takıma ne kadar destek verirlerse takım o kadar iyi yerlere gelir” diye belirtti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız