Askerlik Şubesi de Bunu Yaparsa!

 Askerlik Şubesi de  Bunu Yaparsa!
31.01.2020 - 09:34
3595

Akçakoca Askerlik Şubesi Bacasından Çıkan Kömür Dumanı Havayı Zehirliyor.

Bacasından saldığı kömür dumanı çevredeki oturan vatandaşların tepkisine neden olurken, 2020 Türkiye’sinde doğalgaza geçmemiş olan Askerlik Şubesi’nin  halen kömür kullanılıyor olması eleştirilerden payını alıyor.

Akçakoca’da Doğalgaz kullanımı yaygın gir şekilde kullanılırken, Akçakoca Askerlik Şubesi’nin  hala kömür kullanması tepkilere neden oldu.” Dumansız  Hava Sahası”  denetimleri nedeniyle, sigara içirildiği belirlenen iş yerlerine binlerce lira ceza kesen Devlet Otoritesi, Askerlik Şubesi ‘nin havayı zehirlemesine neden seyirci kaldığı merak ediliyor.

Çevrede oturan vatandaşların tepkisine neden olan bu durum karşısında  Akçakoca Kaymakamlığı ve Akçakoca Belediyesi’nin neden yaptırım uygulamadığı ise merak ediliyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • vatandaş
    vatandaş
    3.04.2021 18:41

    kömür bu gibi yerlere ihale ediliyor çünkü birilerinin ekmek kapısınımı kapatsınlar Ah güzel ülkem Ah seni bu duruma düşürenler UTANSIN!!! tabi hala yüzleri varsa

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız