Koloğlu Projeler İçin Ankarada

Koloğlu Projeler İçin Ankarada
28.01.2020 - 15:41
869

 Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu seçim öncesi vaad ettiği projeleri hayata geçirmek için Ankara'nın yolunu tuttu. Koloğlu Motor pistinden Basketbol sahasına kadar bir çok projeyi Gençlik ve Spor Bakanlığı Tesisler Daire Başkanı Bekir Demir ile görüştü.

 Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu seçim öncesi verdiği sözleri yerine getirmek için sık sık Ankara'yı ziyaret ederek çalmadık kapı bırakmıyor. Cumayeri'nin gelişmesinde ve kalkınmasında büyük rol oynayacak olan Pist Projesi için Başkan Koloğlu görüşmelerini sürdürüyor.  Koloğlu son olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı Tesisler Daire Başkanı Bekir Demir'i ziyaret ederek; Pist, Gençlik Merkezi ve Basketbol sahaları projeleri hakkında durum değerlendirmesi yaptılar. Yaklaşık 10 aylık süreçte bir çok projeyi hayata geçiren Koloğlu, görev süresini tamamlamadan 51 projeyi bitirmek için çaba sarfediyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız