MTA işi yattı! Yaşlılar Başka İle Gönderiliyor...

MTA işi yattı! Yaşlılar Başka İle Gönderiliyor...
22.01.2020 - 16:27
3963

 Akçakoca Huzurevinde kalan yaşlılar için geçici barınma sorununu çözmek için bir araya gelen, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile Kızılay heyeti arasında yapılan  görüşmeden olumlu  sonuç çıkmadı.

MTA kapısı kapanan Akçakoca Yaşlılar Huzur evinde kalan 63 yaşlı misafirin  Akçakoca’dan başka bir ile nakilleri kesinleşti.

Yıkımına karar verilen Akçakoca Yaşlılar Konukevinde kalan misafirlerin, Ankara Büyükşehir Belediyesine ait olan MTA’da geçici olarak misafir edilmemeleri iki heyet arasında müzakere edildi.

Kızılay kaynaklarından alınan son dakika bilgisine göre, Kızılay genel merkez  heyeti ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş bir araya geldi. Görüşme Mansur Yavaş’ın çalışma ofisinde gerçekleşti.

Yapılan görüşmelerde, MTA kampını Ankaralı yaşlılar ve çocuklar için kullanmaya devam edeceklerini söyleyen Mansur Yavaş’ın Kızılay’ın talebine olumsuz cevap verdiği öğrenildi.

MTA kapısı kapanan Akçakoca Yaşlılar Huzur evinde kalan misafirlerin Akçakoca’dan başka bir ile nakilleri kesinleşti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (8)

 • ads
  ads
  3.04.2021 18:41

  ulan şurada fuzuli yorum yapan angil dingil kahve demirbaşları size gökçek gibi fişkiyeye oturtacak biri lazım, muhalefet etmek için fuzuli yorum yapmayın

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Suçlu CHP+İP olmuş. Neden yapamamışlar. Ülkeyi 20 yıldır AKP yönetiyor. AKP liler başkalarını suçlama peşinde. Akçakoca için utanç verici, tarihine kara bir leke olarak geçecek. Bu insanların evlerini pararlarını alıp dışarı atıyorsunuz aleni hak ihlali, kul hakkı.

 • cavit
  cavit
  3.04.2021 18:41

  Binayı yıkım kararı veren AKP ve onun destekçisi MHP, Ankara Büyük Şehir Belediye başkanı ne yapsın.! AKP talimat versin Akçakoca Öğretmen evi misafir etsin, İktidar masum suçu olmayan CHP günahkar İNSAF BE

 • Osmaniye
  Osmaniye
  3.04.2021 18:41

  İyi parti ilce başkanı Alkan Lokum çıksın basın açıklaması yapsın nasıl halletmişti bu işii...!!!

 • akçakocalı
  akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  hani mansur yavaş ı yere göğe sığdıramıyordunuz ne oldu !!! beter olun.

 • Ümit
  Ümit
  3.04.2021 18:41

  İstanbul ve Ankara belediye başkanlarını haberlerinizde öve öve bitiremiyordunuz ne oldu? Koca bir hiç.

 • Ali
  Ali
  3.04.2021 18:41

  İhale CHP başkanlarına kaldı iyi mi, bide beter olun yazmışlar ne garip meslek edindiler trollüğü

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Hani ön görüşmede İyi partili arkadaşlar olumlu olacak demişlerdi şimdi ne oldu ne değişti yazık günah birdenbire bu dönüşün anlamı ne insanlarla dalga mı geçiliyor

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız