Çeşitli Temaslarda Bulundu

Çeşitli Temaslarda Bulundu
10.01.2020 - 06:44
479

 Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, kurmayları ile birlikte Düzce’ye geldi. Bakan Kasapoğlu, Düzce’de ki spor tesislerinde incelemeler yapacak ayrıca gençler ve partililerle bir araya gelecek.

 

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Düzce programı kapsamında ilk olarak Düzce Valiliği’ni ziyaret etti. Bakan Kasapoğlu’nu Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, AK Parti ve MHP il başkanları, partililer ile daire amirleri karşıladı.

Düzce Valiliği protokol hatıra defterini imzalayan Bakan Kasapoğlu daha sonra Düzce Valiliği makamına geçerek vali ve protokol üyeleri ile görüştü. Bakan Kasapoğlu’na Düzce Valisi tarafından hediyeler verildi.

Daha sonra Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü ziyaret etmek için Bakan Kasapoğlu ve beraberindekiler Belediye hizmet binasına geçti. Başkan Dr. Faruk Özlü’yü makamında ziyaret eden Bakan Kasapoğlu’na çalışmalar ile ilgili birinfing verildi.

Kasapoğlu gün boyunca Şıralık Mahallesi’nde bulunan spor tesislerini ile stadyumda incelemeler yapacak. Ardından Kiremitocağı Mahallesi’nde bulunan gençlik merkezinde gençlerle bir araya gelecek. Daha sonra AK Parti İl Danışma toplantısına katılacak. (İHA)

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız