Hakan Öztaşdan Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı...

Hakan Öztaşdan Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı...
9.01.2020 - 18:26
1105

Akçakoca Belediye Başkanı Yardımcısı Hakan Öztaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayarak, gazeteciliğin zor ve çok önemli bir meslek olduğunu belirtti.  Şahin, özverili çalışmaları nedeniyle basın mensuplarına teşekkür borçlu olduklarını söyledi.

Başkan Yardımcısı Hakan Öztaş yayımladığı mesajda, Akçakoca’da görev yapan gazeteci, basın mensubu arkadaşlarım şehrimizin sorunları ile yakından ilgilenip, sorunların çözümüne önemli katkılar vererek, bizlere yardımcı olan, bir çalışma anlayışı içindedirler. Kendilerine bu olumlu ve fedakar çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum.

Bu vesile ile  Başta Akçakoca olmak üzere ülkemizde görev yapan bütün basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü içtenlikle kutluyor, aile bireyleri ile birlikte sağlıklı, başarılı ve mutlu bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum" ifadelerini kullandı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız