SANAYİ PARSELLERİ İÇİN İSTANBUL’DA TOPLANILACAK

SANAYİ PARSELLERİ İÇİN İSTANBUL’DA TOPLANILACAK
27.12.2019 - 19:25
847

 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce İş Kulübü açılışında önemli bir konuya da değindi. Başkan Özlü, Düzce’deki OSB içleri ve OSB dışındaki sanayi parsellerinin sanayicilerle buluşması için İstanbul’da toplantı yapacaklarını söyledi.

 Düzce’de sanayiinin gelişmesi için bakan olduğu zaman çalışmalara başlayan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bu konuda önemli çalışmalara imza attı. Özlü, son olarak da Düzce İş Kulübü tanıtım toplantısında bu konuda önemli açıklamalar yaptı. Özlü, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Bizim istihdam konusunda Düzcelilere verdiğimiz bir söz vardı. Önümüzdeki 5 yılda 10 bin istihdam sağlayacağız dedik. Düzce’de OSB’lerin içinde ve OSB’lerin dışında sanayi parselleri var. Bu sanayi parsellerini sanayicilerle buluşturacağız. Düzce Yatırım Koordinasyonu Ofisi’miz var. İçinde Sayın Valimizin, oda başkanlarımızın, yönetimin olduğu bir yer. Önümüzdeki günlerde yani Ocak ayının ilk haftası içerisinde İstanbul’da bir toplantı planladık. Bu toplantıya Cumhurbaşkanlığımız Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkanı Sayın Arda Ermut Beyle görüştük ve o da katılacak. Düzce’deki sanayi parsellerini sanayicilerle buluşturacağız. Bir pazarlama ofisi olacak ve bu şekilde biz daha fazla istihdam sağlamayı hedefliyoruz. “