Mansur Yavaş, MTAya Huzurevi İçin Yeşil Işık Yaktı...

Mansur Yavaş, MTAya Huzurevi İçin Yeşil Işık Yaktı...
6.12.2019 - 17:16
2600

Akçakoca eski belediye başkanı Fikret Albayrak, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın büyükşehir belediyesine ait Akçakoca MTA kampında geçici olarak misafir edilmelerine yeşil ışık yaktığını söyledi.

Yalçın Alagöz tarafından sosyal medya mesajı ile yapılan paylaşımda, şu ifadelere yer verildi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile görüşen Akçakoca eski belediye başkanı Fikret Albayrak, Yaşılar Konukevinde kalan misafirlerin,  Akçakoca dışına çıkarılmadan büyükşehir belediyesine ait MTA kampında geçici olarak misafir edilmelerine yeşil ışık yakmış.

Telefon ile görüştüğüm Fikret Albayrak, Mansur başkanla yaptığı görüşmeyi doğruladı.

Mansur başkanın soruna çözüm odaklı yaklaştığını söyleyen Fikret Albayrak, Huzurevi  yöneticileri ile Kızılay genel müdürlüğünün resmi müracaat  yapmaları halinde,  heyetler arası yapılacak görüşmelerin ardından Kartal’a gönderilmesi düşünülen yaşlıların, yeni bir huzurevi yapılana kadar MTA’da misafir edilebileceğinin altını çizdi.

Mecliste gurubu bulunan AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti  ilçe başkanlarına, bölge milletvekillerimize ve Sivil Toplum Temsilcilerimize duyurulur.

Ayağa Kalkın Artık!

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız