İsmailin Yüzünde Güller Açtı

İsmailin Yüzünde Güller Açtı
27.11.2019 - 11:57
798

 Düzce Merkeze bağlı Büyükaçma köyünde yaşayan İsmail isimli gencin hayali gerçekleşti. TBMM'de misafir edilen İsmail'in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile fotoğrafını Düzce Milletvekili Ayşe Keşir çekerek sosyal medya hesabından paylaştı.

 Düzce Büyükaçma köyünde ikamet eden İsmail isimli engelli genç, uzun süredir tanışmak istediği Cumhurbaşkanı Erdoğan ile biraraya geldi. Türkiye Büyük Millet Meclisinde misafir edilen İsmail, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile de tanışma fırsatı buldu. Düzce Milletvekili Ayşe Keşir bu anı ölümsüzleştirerek İsmail ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın aynı karede olduğu fotoğrafı çekerek sosyal medya hesabından paylaştı.

Keşir sosyal medya paylaşımında şu ifadelere yer verdi; "Büyükaçma Köyü’müzden İsmail kardeşimiz bugün TBMM’ye ziyarete geldi. Cumhurbaşkanımız ile fotoğraf çektirmeyi çok istedi. Sayın Cumhurbaşkanımız da kendisini kırmadı. Fotoğrafı da ben çektim. İsmail’e güzel bir hatıra olsun..."

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız