Yeniceli Gamze, 16 gündür kayıp

Yeniceli Gamze, 16 gündür kayıp
23.10.2019 - 16:01
6710

 8 ekim tarihinde fındık bahçesinden çıkıp giden Yeniceli Aşıkoğlu ailesinin kızları Gamze Aşıkoğlu’ndan 16 gündür haber alınamıyor.

Sakarya iline bağlı Erenler Küpçüler Mahallesi'nde oturan Aşıkoğlu ailesi kızları Gamze Aşıkoğlu’na tam 16 gündür ulaşamıyor.

Aile kızlarını bulmak için her yola başvurdu. Polis ve Jandarma’ya kayıp bildiriminde bulunan aile sosyal medya da kızlarının fotoğrafını paylaşarak görenlerin kendilerine ulaşmasını istiyor.

Gamze'nin evden gitmesi için bir neden olmadığını belirten ağabeyi Zayit “ Kardeşim ne bizimle nede başka biriyle sorun yaşamıyordu. Evden kaçması için hiç bir neden yoktu. Sadece yengesine sosyal medyadan kendisine sahte hesaplar ile mesaj atıldığını ve nişanlısından ayrılması konusunda baskı uygulandığını anlatmış" dedi.

Ağabey Zayit “Kardeşimin son olarak Akçakoca’da bir pasajda görüldüğü ihbarı geldi. Gelen her ihbarı her bilgiyi araştırıyoruz. Gamze’yi görenler lütfen bize ulaşsın” dedi

NEREDE KAYBOLMUŞTU?

8 Ekim'de Akçokoca İlçesine bağlı Yenice köyünde  kendilerine ait fındık bahçesinde çalışırken evden kaçan Gamze Aşıkoğlu, daha sonra Sakarya'da görülmüştü. Ailesi tarafından Düzce Jandarmasına ve Sakarya Polisine kayıp ihbarı yapıldı.

DÜĞÜN HAZIRLIKLARI YAPIYORDU

Düğün hazırlıkları yapan Gamze Aşıkoğlu’nun sözlüsü M.G.'de geçtiğimiz hafta nişanlanacağı kızdan haber alamıyor. Yakın bir tarihte evlilik gençler arasında da ailenin bildiği bir tartışma daha önce yaşanmamış.

İLETİŞİM; 0537 451 95 69—0 545 494 63 29

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız