Subaşı - Dereköy sıcak asfaltla buluşuyor...

Subaşı - Dereköy sıcak asfaltla buluşuyor...
3.10.2019 - 13:42
1461

3,5 km mesafeli Subaşı - Dereköy arasındaki stabilize yolun sıcak asfalt çalışması başladı. 24 saat esalı yapılan çalışmanın 3 gün içinde tamamlanmasının ardından, aylardır beklemede kalan Göktepe- Koçar ile Arabacıköyü- Koçullu arasına sevk edilecekleri açıklandı.

 İGM üyesi Mustafa Ezer ile Sinan Cumur, Düzce İl Özel İdaresi tarafından yapılan asfalt çalışmasının tamamlanmasının ardından ekiplerin Göktepe – Koçar bölgesine sevk edileceklerini açıkladı.

Bölgemizde yaşanan 18 temmuz sel felaketi sonrası bir süreliğine duran grup köy yollarının sıcak asfalt çalışması yeniden başladı.

4 gün sonra Koçar'dalar, ardından Arabacı köyü...

Dereköy- Subaşı köyü arasındaki 3,5 Km’li sıcak asfalt çalışmasını yerinde inceleyerek ekip sorumlularından bilgi alan İGM üyeleri Mustafa Ezer ile Sinan Cumur, çalışmaların bir plan dahilinde yapıldığını söylediler. Altyapı çalışması tamamlanan Göktepe – Koçar grup yolunun 3-4 gün içinde başlanacağını söyleyen İGM üyeleri, Arabacı köyü, Koçullu köyü arasındaki bozuk sathın da tesviye çalışması tamamlandıktan sonra o yolunda sıcak asfalt ile kaplanacağını ifade ettiler.