"Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz" kampanyası başlatıldı...

2.10.2019 - 19:06
1567

 İçişleri Bakanlığı, trafikte yaya farkındalığı oluşturmayı amaçladığı  "Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz" kampanyasına destek için  Akçakoca farkındalık etkinliği düzenlendi. Etkinliğin tüm Türkiye genelinde yapıldığı öğrenildi.

Kaymakamımız Yasin Öztürk, İlçe jandarma Komutanı Özgür Üngüt, İlçe Emniyet Müdürü Levent Kürşad Aykaç, İlçe STK Temsilcileri, Oda Başkanları ve İlçe Kurum Müdürleri ile birlikte, İçişleri Bakanlığı tarafından “ Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganıyla 2019 yılı “Yaya Öncelikli Trafik” yılı ilan edilmiş ve ülke genelinde farkındalık faaliyetleri ve yıl boyu devam edecek bir kampanya yapılması, etkin bir farkındalık sağlanması için Devletin tüm unsurları ile farkındalık eyleminde olduğunu göstermek amacıyla düzenlenen etkinliğe katıldılar.

Etkinliklerde, polis ve jandarma ekipleri ile birlikte Kaymakam Yasin Öztürk ve öğrenciler yayalara ve sürücülere bilgilendirici broşür dağıttı.

Dağıtım sonrası Kaymakam Yasin Öztürk, açıklamada, trafikte yayaların önceliği için bilgilendirmede bulunduğunu söyledi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Hocaaa
    Hocaaa
    3.04.2021 18:41

    Hani Murat sen nerdesun?

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız