Kaybolmadan Önce Fabrika Gibi Çalışıyormuş

Kaybolmadan Önce Fabrika Gibi Çalışıyormuş
12.09.2019 - 13:25
1350

 Geçtiğimiz Temmuz ayı başında gündeme getirdiğimiz "400 Ton Hurda Nerede?" başlıklı haberimiz ile Düzce kamuoyu çalkalanmıştı. Savcılığa intikal eden konu ile ilgili olayın üstüne giden Belediye Başkanı Faruk Özlü'yü İYİ Parti Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük'ten destek ve teşekkür geldi. Küçük sosyal medaydan asfalt plentinin fotoğrafını paylaşarak "Sökülüp kaybolmadan önce çalışan bir fabrikaydı" notunu düştü.

Yerel basının  Temmuz ayı başında gündeme getirdiği kayıp hurda haberlerinde sular durulmuyor. Kimsenin tam olarak nerede olduğunu bilmediği 400 Ton hurdanın piyasa fiyatının yaklaşık 600 Bin TL olduğu iddia ediliyor. 31 Mart yerel seçimleri öncesi kaybolan hurdalar ile ilgili Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü soruşturma başlatıldığını duyurmuştu. Savcılığa da intikal eden kayıp hurda konusu ile ilgili bir açıklama da İYİ Parti Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük'ten geldi.

BAŞKAN ÖZLÜ'YE TEŞEKKÜR

Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük Sosyal medya aracılığı ile 1986 yılında kurulan asfalt plentinin fotoğrafını paylaştı ve altına şu notu düştü: " Belediye'nin kayıp olan hurdaları... Son günlerde gündeme düşen Belediyenin sözde kaybolan hurdaları hakkında biraz bilgi vereyim... Hurda dedikleri şey resmini gördüğünüz ve sökülüp kaybolmadan önce çalışan bir fabrikadır. Arada da üç beş ton sağdan soldan toplanan demirler vardır. Konu savcılığa intikal etmiştir. Konunun üzerine giden Sayın Faruk Özlü 'ye teşekkür ederim"