GÖKTEPE- KOÇAR YOLU TOZ TOPRAK İÇİNDE...

GÖKTEPE- KOÇAR GRUP YOLUNA 3 GÜN ÖNCE ASFALT DÖKÜLECEĞİ SÖZÜ VERİLMESİNE RAĞMEN, ÖZEL İDARE EKİPLERİNİN BAŞKA BİR BÖLGEYE KAYDIRILDIĞI İDDİASINDA BULUNULDU...

GÖKTEPE-  KOÇAR YOLU TOZ TOPRAK İÇİNDE...
8.09.2019 - 19:47
2409

 AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, Perşembe günü basına geçtiği bilgi notunda, “ Göktepe Koçar köyü asfalt çalışması yarın ( Cuma günü) Özel idare ekipleri ekipmanları ile gelerek başlayacaktır” bilgisini paylaşmasının üzerinden 3 gün geçmesine rağmen, bölgede hiçbir çalışma yapılmadığı bilgisine ulaşıldı.

Akçakoca TV ihbar hattında gönderilen fotoğraflar üzerine bölgeye giden muhabir arkadaşların da tespit ettiği görüntülerde, Göktepe sapağında Koçar köyü içine kadar gidildi. Yol güzergahı üzerinde hiçbir çalışma yapılmadı gözlendi.

Oldukça kızgın ve tepkili olan iki köyün sakinleri, “ bu gün yarın diye diye yaz sezonu geçti, fındık ta dediler o da bitti, ceviz ve kestane toplama sezonuna yetiştirirler inşallah “  değerlendirmesinde bulundu.

İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, geçtiğimiz Perşembe günü, özel idare yetkililerinden aldığı son dakika bilgisinden sonra, yerel basına şu bilgi notunu geçmişti.

“ Göktepe-  Koçar köyü asfalt çalışması yarın ( Cuma günü) Özel idare ekiplerin ekipmanları gelerek başlayacaktır. Bölge köy halkının bilgisine . Sel afeti dolayısıyla ve yağmurlar nedeniyle yaşanan gecikme nedeniyle yol yapımı süresi uzamıştır bunun için köy halkımızdan özür diliyoruz saygılarımla” demişti.