Millet susuzluktan kırıldı...

Millet susuzluktan kırıldı...
28.08.2019 - 10:54
1686

 18 Temmuz sel felaketinin üzerinden 40 gün geçmesine rağmen, Hasançavuş, Nazımbey, Karaburun ve Paşalar köyüne hala su verilemiyor.

Akçakoca TV’ye bilgi veren bölge sakinleri, sabırla çeşmelerimizden akacak bir damla suyu bekliyoruz. Yetkililer bugün yarın olmadı öbür gün diye diye 40 gün geçti. Bölgede  yaşayan binlerce fındık üretici ve fındık işçisi perişan ifadelerinde bulundular.

Selde tahrip olan içme suyunun Hasançavuş, Nazımbey, Karaburun ve Paşalar köylerine yeniden verilmesi için çaba gösterdiklerini söyleyen yetkililer ise, bölgenin dağlık ve arazi şartlarının yeni bir hat çekmeye çok müsait olmadığını belirttiler.  Bir yandan yeni hat çekiyoruz ve bir yandan da çekilen hattı toprak altına alıyoruz diyen yetkililer,  arazi şartları  işin gecikmesine neden oluyor. Vatandaşlardan  bir süre daha sabır bekliyoruz dileğinde bulundular.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Vatandaş
  Vatandaş
  3.04.2021 18:41

  Melenağzı ne olacak melenağzını neden tazmıyorsunuz acaba????ormanda su var diyen arkadaş siz ormanda yaşıyorsunuz galiba

 • Vatandaş
  Vatandaş
  3.04.2021 18:41

  Melenağzını neden yazmıyorsunuz acaba ???ormanda su var diyen arkadsş siz orda yaşıyorsunuz galiba

 • kemal turan
  kemal turan
  3.04.2021 18:41

  ormanda su var....ordan içsinler......

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız