Çalışkan muhtar köyüne ekskavatör aldı...

Çalışkan muhtar köyüne ekskavatör aldı...
24.08.2019 - 17:07
3314

 Akçakoca’ya bağlı Sarıyayla köyü muhtarı Birol Çetin, köye getirdiği hizmetlerle vatandaşların takdirini topluyor. 2019  yerel seçimlerinde muhtarlık görevine seçilen genç muhtar Birol Çetin ilk olarak köye mini ekskavatör alınmasını sağladı.

18 temmuz tarihinde yaşanan sel felaketi sonrası köyün ortaklaşa kararı ile alınan ekskavatör sayesinde  bozulan tarla yollarının açılmasını sağlayan Birol Çetin, sel sonrası bozulan su ve diğer altyapı çalışmalarının tamamlanması için var gücüyle çalışma yürüttü.

Akçakoca kaymakamlığı, Akçakoca Belediyesi, İl Genel Meclis Üyeleri ile uyum içinde çalışma yürüten Birol Çetin, siyasi parti ilçe başkanları ile de istişare işinde çalışmaya dikkat ediyor.

Her şeyi devletten beklemenin doğru olmadığı dile getiren muhtar Birol Çetin, tarla yolları ve menfez geçişlerinin tamamlanmasının ardında bozula köy yollarında da iyileştirme çalışması yapacaklarını söyledi.

Amacımız Sarıyayla Köyü'nü daha yaşanabilir bir hale getirmek diyen Çetin, “  Yaptığımız çalışmalar sırasında köydeki vatandaşlarımız yardım ediyor. Köylümüz ile el ele vererek Sarıyaylayı  daha güzel bir köy haline getireceğiz" dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Karadeniz
    Karadeniz
    3.04.2021 18:41

    Öncelikle kendisini tebrik ederim , Muhtarlık seçimini ıkinci dönemde kazandı köyüne hizmet yapmaya meraklı bir genç ve bunu kısa dönem içersinde birşeyler yapacağını kanıtladı,kendisine tavsiyem sarıyaylalı olupta köyde yaşamayan maddî durumu iyi olan bir kaç kişininde desteğini aldımı daha çok uzun süre muhtarlık yapacağını sanıyorum,kendilerine tekrar başarılar dilerim,

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız