İŞTE BASININ GÜCÜ.. KÖPRÜ ÇALIŞMALARI HIZLANDIRILDI...

İŞTE BASININ GÜCÜ.. KÖPRÜ ÇALIŞMALARI HIZLANDIRILDI...
15.08.2019 - 20:28
2311

 Yerel basında çıkan haberler üzerine harekete geçen yetkililer, Çay köprüsü geçişinde iyileştirme çalışması yaptı. Yeni Akçakoca Haber İmtiyaz Sahibi ve AK Parti Akçakoca ilçe YK üyesi Ziya Denizgez, duruma el koyunca işler hızlandı.

Dere yatağının taşlık olması nedeniyle küçük araçların zorlukla ilerlediği bölgede, Akçakoca kaymakamlığına ait  iş makineleri dere yatağında tefsiye çalışması yaptı, araç geçişleri nedeniyle balçığa dönen yola ise çakıl serdi.

Yapılan çalışmalarla ilgili kamuoyuna bilgi veren AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu; “ Çay köprüsü  yapılana kadar kullanıma açılan yolun çakıllanma işlemi yapıldı,yarın dere içine üç adet Q 1600 luk boru koyularak geçiş suya girmeden sağlanacak inşallah “ dedi.

Fındık sezonu için köylü vatandaşlarımız bir nebzede olsa rahatlatmak için zorda olsa bu izni DSİ den alabildik diyen Sarıoğlu, “ DSİ İl müdürümüz Deniz bey ve Kaymakamımız Yasin Öztürk beye teşekkür ederim. Yönetim kurulu üyem Ziya Denizgez’e ilgi alakasından dolayı ayrıca teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.

AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Denizgez’in gözetiminde yapılan çalışmalar akşam saatlerinde tamamlandı.