Selzedeye SEDAŞ şoku!

Akçakocada selden etkilenen Çivi dersi esnafına SEDAŞ şoku!

 Selzedeye SEDAŞ şoku!
1.08.2019 - 18:55
2109

Akçakoca esnafı 18 Temmuzda yaşanan sel afetinin yaralarını sarmaya uğraşırken, bir yandan da SEDAŞ’ın işyerlerine gönderdiği elektrikleri  kesme ihtarı ile mücadele ediyor.

Devlet selden etiklenen esnafın geriye dönük borçlarıyla ilgili yeniden yapılanma seçeneklerini değerlendirmeye alırken, SEDAŞ ise, selden büyük zarar gören esnaftan parasını kurtarmanın peşine düştü.

18 temmuz sabah saatlerinde selden iş yerleri büyük zarar çivi deresi esnafı;  biz, devletten zararlarımızın telafisi için imdat beklerken, SEDAŞ bizden alacağı paranın peşine düşmüş, bizi bu hallere koyana yazıklar olsun tepkisini koydular.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Selami
  Selami
  3.04.2021 18:41

  Ulan devleti bu milleti soyacak mısınız! Yeter bu kadar mağdur edebiyatı. İşinize bakın, bırakın beleş paranın peşinde koşmayı

 • akçakoca'lı olmayan akçakoca'lı.
  akçakoca'lı olmayan akçakoca'lı.
  3.04.2021 18:41

  yapılacak şey çok basit. bütün esnaflar bir araya gelecek ve başka bir elektrik tedarik şirketi ile anlaşacaklar. hem daha ucuz elektrik alacaklar hem de başta sedaş olmak üzere bazı asalak firmalar da bir ders alacaklar.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız