Bisiklet Festivali Bugün Başlıyor...

Bisiklet Festivali Bugün Başlıyor...
5.07.2019 - 08:43
1718

 Bisikletliler Derneği - Akçakoca Belediyesi işbirliği ile hazırlanan programın detayları belli oldu.

Bugün  Doğancılar Atlı Karınca kamp alanında başlayacak program 7 Temmuz Pazar akşamına kadar sürecek. Bisikletçiler Pazar gününe kadar çeşitli köylerde gezi ve kamp yapacak. Pazar günü şehiriçinde devam edecek olan program, akşam saatlerinde sona erecek. Bisikletçilerin malzeme transferi ve diğer destek hizmetleri belediye tarafından karşılanacak. 

5 Temmuz Cuma 

Doğancılar kamp alanında 08:00'de kahvaltı. Saat 09:00 'da çıkış, Beyören köyünde mola, Altunçay köyünde öğle yemeği. Akşam Doğancılar kamp alanına dönüş.

6 Temmuz Cumartesi

Doğancılar kamp alanından 08:30'da çıkış, Hemşin'de mola, Karaburun'da öğle yemeği. Akşam Doğancılar kamp alanına dönüş.

7 Temmuz Pazar

Doğancular kamp alanından 08:30'da çıkış, Çınar caddesinden mahalle pazarına gidiş, 13:00- 13:30 'da mola. Ardından limana dönüş ve serbest saatler. Öğleden sonra Doğancılar kamp alanına dönüş ve kapanış.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız