Kovaları istavrit doldu...

Kovaları istavrit doldu...
4.07.2019 - 16:31
1536

 Akçakoca’da balıkçılar haftasonu yaşadıkları hayal kırıklığını haftaiçinde giderdiler. Haftasonunda balık tutma hayali ile oltalarını Karadeniz’e atan balıkçılar, elleri boş dönmüştü ancak hafta içinde kovalarını istavrit doldurarak o boşluğu giderdiler

 Haftasonunda dalgalara tyeslim olan Karadeniz en çok oltacıları vurmuştu. Dalgalar nedeniyle balık yakalayamayan balıkçılar elleri ve kovaları boş olarak evlerine dönmek zorunda kalmışlardı. Ancak haftaiçinde güneşle birlikte Karadeniz’de durgunluğa büründü. Bu durgunluktan faydalanan oltacılarda oltalarını Karadeniz’e attılar. Haftasonu boş kalan kovalar da hafta içinde dolu dolu oldu. Balıkçılarda balıklarla dolu kovalarla evlerine döndüler.

 Bazı vatandaşlarda balıkçıların oltalarında gördükleri balıkların ardından balık tutma merakına girdiler. Meraklı vatandaşların da yardımına yine oltayla balık avlayan balıkçılar yetişti.     

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız