AKÇAKOCADA CİNAYET...

Akçakoca ilçesinde tartıştığı şahıs tarafından bıçaklanan bir kişi hayatını kaybetti.

AKÇAKOCADA CİNAYET...
28.06.2019 - 19:16
42008

Husumetli olduğu Musa Y. tarafından boğazı kesilen ve sırtından bıçaklanan Nurdoğan Karaoğlu, olay yerinde yaşamını yitirdi. Olaydan sonra kaçan Musa Y. polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.

Akçakoca  ilçesinde husumetli olan Musa Y. ile Nurdoğan Karaoğlu sokakta karşılaşınca aralarında tartışma başladı. Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesi sonucu Musa Y., cebinden çıkardığı bıçakla Karaoğlu'nun önce boğazını kesti daha sonra sırtından defalarca bıçakladı.

 

 

 

Nurdoğan Karaoğlu

 

 

ÖNCE BOĞAZINI KESTİ SONRA SIRTINDAN BIÇAKLADI

Olay, akşam saatlerinde, Akçakoca Merkez cami önünde meydana geldi. Husumetli olan Musa Y. ile Nurdoğan Karaoğlu sokakta karşılaşınca aralarında tartışma çıktı. Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesiyle, Musa Y. cebindeki bıçağı çıkarıp, Karaoğlu'nun önce boğazını kesti daha sonra sırtından defalarca bıçakladı. Karaoğlu kanlar içerisinde yere yığılırken, Musa Y. ise olay yerinden kaçtı. Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlilerince yapılan kontrolde Nurdoğan Karaoğlu'nun yaşamını yitirdiği belirlendi.

Musa Y. polis ekiplerince yakalanarak göz altına alınırken, olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.