Akçakocalı Yukarı Mahalle Muhtarı Karabıyık...

 Akçakocalı Yukarı Mahalle Muhtarı Karabıyık...
15.06.2019 - 19:41
2217

Kimseye zararı olmayan masum bir sokak köpeğinin makatına demir çubuk sokularak işkence edilmesini  gizlemeye çalışan Yukarı  Mahalle Muhtarı Mehmet Karabıyık sessizliğini koruyor.

Yukarı mahallenin maskotu olarak bilinen ‘ Arap’ isimli erkek köpeğe, demir çubukla makatına yapılan saldırıyı gizleyerek yalanlama yoluna giden  Yukarı Mahalle Muhtarı Mehmet  Karabıyık’a tepki devam ediyor.

İnsanlıktan nasibini almamış sapık tarafından savunmasız bir hayvana yapılan saldırının faalinin bulunması için kamuoyu oluşturacağı yerde, olayı gizlemeyi, bir kısım medyaya yalan haber yaptırtarak kamuoyunu bilerek yanıltmayı tercih eden Yukarı Mahalle Muhtarı Mehmet  Karabıyık’a eleştiriler devam ediyor.

Akçakoca TV ve Yeni Akçakoca Haber sitelerinde yer alan haberleri, ihbar kabul ederek olayın üzerine gideceği yerde, hiç olmamış gibi kabul ederek ve daha kötüsü yalanlamayı tercih eden Karabıyk’a öfke duyan mahalle sakinleri ; “ cehennem insan yüreğinde sevginin bittiği yerdir.. Hayatımda ilk defa mahallesini satan bir muhtar gördüm, esefle kınıyorum” yorumunda bulundular.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız