HASTANE Mİ KESTANE Mİ HABERİ SES GETİRDİ...

HASTANE Mİ KESTANE Mİ HABERİ SES GETİRDİ...
13.06.2019 - 15:12
1920

 ÖZHAN KIZILTAN'IN, AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİNİN BAKIMSIZLIĞI HAKKINDA YAPTIĞI HABER ÜZERİNE YETKİLİLER HAREKETE GEÇTİ...

 Uzun süredir bakımsız bırakılan ve Bizim Akçakoca haber sitesinde, "HASTANENİN OCAĞINA İNCİR AĞACI DİKMİŞLER"   başlığı ile gündeme taşınan Akçakoca Devlet Hastanesi bahçesi haberinden   birkaç saat sonra temizlenmeye başlanması kamuoyunda taktirle karşılandı.

Haberin yayınından sonra sosyal medyaya yorum yapan vatandaşlar duruma tepki göstermesi üzerine harekete geçen yetkililer, bahçede temizlik çalışmalarını başlattı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Kamuran
    Kamuran
    3.04.2021 18:41

    Akçakocalı olmayan fakat akçakocayı çok seven biri olarak sürekli bu haber sitelerini takip ediyorum sırf haber olsun diye haber yapıyorsunuz bu haberi yapan vatandaş sanırım hiç il dışına çıkmamış hastaneye gelip aynı gün tüm işlemlerimi hallediyorum personeli güler yüzlü lütfen şu hastaneyi karalamaktan vazgeçin bu hastane sizin zararınız olacağına faydanız dokun hizmet alan sizlersiniz

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız