AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİNDE KLİMA SKANDALI

AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİNDE KLİMA SKANDALI
11.06.2019 - 22:58
3573

 Akçakoca Devlet  Hastanesi Acil Servis Bölümünde klima skandalı yaşandı. Acil serviste kavrulan hastalar yetkililere tepki gösterdi.

Akşam saatlerinde Akçakoca Devlet hastanesi acil servisine müracaat eden hastalar, klimaların açık olmaması nedeniyle büyük sıkıntı yaşadılar.

Mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının had safhaya ulaşmasıyla birlikte sıkıntı da üst seviyeye çıktı. Klimanın çalışmadığı hastanenin acil servisinde gerek hasta, gerekse hasta yakınları isyan etti. 

Babası İbrahim Dursun Aydın'ı akşam saatlerinde acil servise getiren Emrah Aydın, cep telefonu ile yaşanan skandalı saniye saniye kayıt altına alırken, yetkililerin duruma el koymasını istiyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (7)

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  Klima çalışıyor be dayım alt tarafta sağda fişi var taksan çalışırdı araştırmadan bilmeden etmeden kendinizi rezil ediyorsunuz :) danışsana ordaki görevliye yardımcı olurlardı illa ki. Ulan ne adamsın ya :))))

 • Adsız
  Adsız
  3.04.2021 18:41

  Fuzili konuşmayın bazı kişiler klima çalışsa niye yansın hastalar gözünüz mü kör ne doğru düzgün doktor var ne da hastane

 • Karadeniz
  Karadeniz
  3.04.2021 18:41

  Sayi yeni hastahane noldi?

 • h.cumur
  h.cumur
  3.04.2021 18:41

  ula nankörlük yapmayın.1-2 kötü örneği, genele mal etmeyin.ula bu millete en güzel hastaneleri bu iktidar yaptı.ilaç kuyruğundan milleti kurtardı.rezillikten geçilmiyordu daha önce hastanelerden.gençleri kandırmayın.biz geçmişi biliyoruz.milletin aklıyla alay etmeyin.devlet her daim görevinin başında.şov yapmayın.

 • akçakoca için
  akçakoca için
  3.04.2021 18:41

  ne kadar yanlı ve yalan haber yaptığınız belli klima üstünüzde ve çalışıyor onu bile farketmemişsiniz yazık size haber anlayışınıza

 • Akcakoca bey
  Akcakoca bey
  3.04.2021 18:41

  Bu kafayla daha çok çekersiniz çile ..Hastane çürük. .ivedi şekilde yeni kadro ve yeni yerine taşınması lazım

 • Şikayetlerinizi Cüneyt beye iletin
  Şikayetlerinizi Cüneyt beye iletin
  3.04.2021 18:41

  Cüneyt Yemenici cambaz bayırında ısrar etmeseydi şuan yeni hastane faaliyetteydi. Hazır ödeneği çıkmış hastane sayesinde uçtu gitti. 5 yıl daha ödenek falan yok.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız