Gölyaka Gişeleri Yine Yetişmedi...

Gölyaka Gişeleri Yine Yetişmedi...
3.06.2019 - 17:00
1381

 Geçtiğimiz günlerde Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamada, 1 buçuk yıldan fazla süredir kapalı olan TEM Otoyolu Gölyaka Gişeleri  Ramazan Bayramı'ndan önce açılacağı duyurulmasına rağmen ulaşıma yine açılmadı.

Geçtiğimiz günlerde Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamada, 1 buçuk yıldan fazla süredir kapalı olan TEM Otoyolu Gölyaka Gişeleri ile Kaynaşlı Gişeleri'nin Ramazan Bayramı'ndan önce açılacağı duyurulmuştu.

Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamada; “İlimiz Kaynaşlı Gişeleri’ni D-100 Karayolu’na bağlayacak olan köprülü kavşak yapım çalışması ve Gölyaka Gişeleri D-100 Karayolu arasındaki bağlantı yolu yenileme çalışmaları devam etmekte olup; Karayolları Bölge Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre, bayram öncesi hem Kaynaşlı Gişeleri hem de Gölyaka Gişeleri’nin vatandaşın hizmetine açmak için çalışmalar devam etmektedir.” Denilmişti.

Daha önce defalarca tarih verilen ancak açılmayan Gölyaka Gişeleri, yine ulaşıma açılmadı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız