Sürücülerin çilesi Ramazan Bayramında son bulacak...

Sürücülerin çilesi Ramazan Bayramında son bulacak...
20.05.2019 - 18:27
1895

 Düzce Valiliğinden yapılan açıklamada Kaynaşlı ve Gölyaka Otoyol gişelerinin açılarak Ramazan Bayramına yetiştirileği bildirildi.

Önceki gün haber bültenimizde Gölyaka gişelerinde çalışmalar başladı başlıklı haberimizde 1,5 yıldır kapalı olan inşaatı uzun süre duran yol çalıişmasında  çalışmaların başlayarak Gölyaka gişelerinde yeniden hareketlilik yaşandığını haber yapmıştık.Haberimizin ardından Düzce Valiliğinden de konu ile ilgili bir yazılı açıklama yapıldı.

Yapılan açıklamada ;

Düzce İlimiz Kaynaşlı gişelerini D-100 karayoluna bağlayacak olan köprülü kavşak yapım çalışması ve Gölyaka gişeleri D-100 karayolu arasındaki bağlantı yolu yenileme çalışmaları devam etmekte olup; Karayolları Bölge müdürlüğünden alınan bilgiye göre, Bayram öncesi hem Kaynaşlı gişeleri hem de Gölyaka gişelerinin vatandaşın hizmetine açmak için çalışmalar devam etmektedir.

Kamuoyunun bilgilerine sunulur. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız