Eski muhtar, yeni muhtarın oğlunu dövdü

Eski muhtar, yeni muhtarın oğlunu dövdü
2.05.2019 - 23:15
3342

 31 Mart yerel seçimlerinde Alaplı ilçesinin Aşağıdağ Köyü’nde yeni seçilen muhtar İsmail Sevim karşısında seçimi kaybeden eski muhtar Sezer Acar,  saldırı da bulundu. Yeni muhtar seçilen Sevim’in 14 yaşındaki oğlu Beytullah Sevim’i darp eden Sezer Acar, köylülerin tepkisini çekti. 14 yaşındaki Beytullah Sevim,  yaşadığı saldırı sonucunda Alaplı Kaymakamlığı’ndan destek istedi.

“Aşağıdağköyü ortaokul öğrencisiyim yaşım 14 köyümüzun muhtarlık tarafından su kanalı yapılmak için kepçe gelmiştir çalışma esnasında merakla seyrediyordum ve o esnada eski muhtar Sezer Acar ağıza alınmayacak küfürler ederek aşağıdan yukarı 15 20 kişiyle beraber çalışma sahasına geldiler sırtından ceketi atıp savrulma başladı ilk yumruğu bana vurdu ve yere düştüm bir kaç kerede tekmeyle vurdu ve ben bayilmisim ondan sonrasını bilmiyorum gözlerimi açtığımda alapli devlet hastanesindeydim ve su an Ereğli devlet hastanesindeyim savunmasız olduğum halde bana yumruk ve tekmeyi vuran eski muhtar Sezer Acar koruma altında olarak geziyor ben ise 3 gündür okula gidemiyorum daha ne zamana kadarda gidemeyecegim belirsiz benim bu kayıplarımı sınıfta kaldığım zaman sorumlusu nu çoook merak ediyorum sayın alapli kaymakamizdan okula devamsizligimi kimler tarafından benim geleceğimi kar atmak isteyen Sezer Acar in korumalığını yapan kolluk kuvvetlerine emir veren yetkililer aynı yetkiyi benim içinde rica ediyorum saygılarımla” 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız