İNÖNÜ PARKINA YIKIM KARARI...

İNÖNÜ PARKINA YIKIM KARARI...
25.04.2019 - 15:16
1877

 Valilik kararıyla Avni Akyol Parkındaki kaçak sundurmalar İnönü Parkındaki ise müstecir çıkartılarak tüm yapıların kaldırılacağı öğrenildi.

Düzce'de yılların yılan hikayesine dönen yıllardır haber bültenlerimizde işlediğimiz Düzcenin müstecirler tarafından işgal edilmiş parkları Düzceliye ait olacak böylece bir sorun daha Başkan Faruk Özlü ve Valiliğin aldığı karar ile ortadan kaldırılacak.

İnönü Parkı bugün öğlen saatlerinde çok sayıda polis çevik kuvvet zabıta ve belediye yetkililerince  parkta yıllardır yapılan kaçak yapılar etrafına çevrilen çitler kaldırılarak Düzcelilerin hizmetine sunulacak.Belediyenin tüm ekipleri Başkan yardımcısı Celal Kasapoğlu başkanlığında olay yerinde.

 İnönü Parkı müstecirine  Düzce Valiliğinin aldığı yıkım kararı Valilik Görevlisi Fahri Altınkayık tarafından tebliğ edildi.

Ayrıva Avni Akyol Parkında bulunan kaçak çıkma teras vb gibi yapılarında yıkılacağı  ve halka açık hale getirileceği öğrenildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız