FİKRET BİRİKTİR, SEÇİM ÖNCESİ İDDİALI KONUŞTU

FİKRET BİRİKTİR, SEÇİM ÖNCESİ İDDİALI KONUŞTU
28.03.2019 - 17:34
1582

 Pazar günü yapılacak mahalli seçimlere kısa bir süre kala,Kurugöl Köyü muhtarlığına aday olan Fikret Biriktir,  önemli mesajlar verdi.

Daha önce yaptığı açıklamalarda,adil ve güvenilir bir yönetim tarzı belirleyeceğini söyleyen Fikret Biriktir, sülale ve mahalle ayrımı yapmaksızın köyüne hizmet etmeye talip olduğunu söyledi.

Seçim çalışmaları kapsamında Kurugöl deresi köprüsünde ekip arkadaşlarıyla birlikte inceleme yapan Biriktir, köprünün dar ve dere yatağı seviyesine yakın olması nedeniyle köprünün yeniden yapılması gerektiğine dikkat çekti.

Akçakoca TV’ye yaptığı açıklamada,  Kurugöl köyü Orman Kooperatif  gelirlerinin  şeffaf olmasını isteyen Biriktir, “ 6 ayda köy toplantısı, tarla yollarının yapımı, geleneksel iftar sofrasının ara vermeden yapılması, köyün su şebekesinin yenilenmesi, özellikle yaz aylarında yaşanan çöp sorununun çözümü için köye çöp varillerinin getirilmesi gibi bir çok hizmeti yapacağıma söz veriyorum” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Biriktir
    Biriktir
    3.04.2021 18:41

    Fikret biriktirin bu işin üstesinden hakıyla geleceğine inanıyorum.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız